tnf
20 بهمن 1401 - 18:37

محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن در یزد اعلام شد

یزد- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان یزد، محدودیت های ترافیکی راهپیمایی روز ۲۲ بهمن در یزد را اعلام کرد.

سرهنگ مهدی زارع در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: به منظور برگزاری باشکوه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، محدودیت‌هایی در شهر یزد اعمال می شود که از شهروندان انتظار داریم مانند همیشه با ماموران پلیس در این زمینه همکاری و همراهی لازم را بعمل آورند.

وی افزود: بر این اساس از ساعت ۲۴ شب ۲۲ بهمن، توقف هرگونه وسیله نقلیه در خیابان فرخی، میدان شهید بهشتی، خیابان امام خمینی جنوبی، چهار راه شهدا و خیابان قیام ممنوع بوده و در صورت مشاهده، خودروهای پارک شده به پارکینگ های مجاز اطراف انتقال داده می شوند.

رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان یزد گفت: همچنین از ساعت ۶ صبح روز ۲۲ بهمن تا پایان مراسم در ۶ نقطه از معابر شهر شامل چهارراه بعثت، ابتدای خیابان قیام، چهارراه شهید رجایی به سمت میدان شهید بهشتی، چهارراه بسیج به سمت چهار راه شهدا، خیابان امام خمینی(ره) از سه راه حضرت مهدی (عج) به سمت چهارراه شهدا، میدان مارکار به سمت میدان شهید بهشتی و ابتدای خیابان فرخی به سمت میدان شهید بهشتی محدودیت کامل تردد اعمال و پلیس از ورود خودروها جلوگیری خواهد کرد.

زارع عنوان کرد: در سایر شهرها و شهرستان های استان نیز در تمامی مسیرهای منتهی به محل های برگزاری و تجمع راهپیمایان محدودیت های ترافیکی دائم و مقطعی اعمال می شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1030273