tnf
02 بهمن 1401 - 16:02

انقلاب اسلامی انقلاب مردمی است

استاندار گلستان گفت: انقلاب اسلامی انقلاب مردمی است و تمام برنامه‌هایی دهه فجر باید با محوریت مردم برگزار شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، علی‌محمد زنگانه ظهر امروز در جلسه ستاد عالی دهه فجر گلستان اظهار کرد: توجه به نماد پرچم به عنوان نماد اصلی انقلاب اسلامی باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی اضافه کرد: فضاسازی محیطی در ایام دهه فجر بسیار مهم است و انتظار داریم تمامی دستگاه‌ها از ظرفیت‌های خود در تبلیغات محیطی به صورت کامل استفا‌ه کنند.

استاندار گلستان تصریح کرد: اجرای برنامه‌های نوآورانه با محوریت جوانان به ویژه نخبگان و دانشجویان توسط نهادهای علمی و دانشگاهی ویژه برگزار شود.

زنگانه افزود: دولت سیزدهم دولت مردمی است و تمام برنامه‌های دهه فجر باید با محوریت مردم باشد.

وی با اشاره به اینکه نخبگان باید درر بیان مطالب هوشمند عمل کنند، گفت: انتشار بذر نا امیدی در بین افزاد جامعه جز نابودی هیچ سود دیگری ندارد.

استاندار گلستان تصریح کرد: انتقاد را با جان و دل می‌پذیریم و از انتقادات سازنده استقبال می‌کنیم و انتظار داریم نخبگان و افراد فرهیخته در هر بخش با اظهارنظر کارشناسی و پیشنهادهای عملیاتی نقد کنند.

زنگانه خاطرنشان کرد: مدیران و مسوولان استان در نشست‌های مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی رسانه‌ای با قدرت حاضر شوند و از توان مهم رسانه برای بیان عملکرد استفاده کنند.

زنگانه با اشاره به اینکه ۷۰ واحد نیمه فعال و غیرفعال در استان گلستان در دولت سیزدهم فعال شده ، تصریح کرد: مردم باید بدانند در بیش از چهار دهه انقلاب اسلامی چه دستاوردهای بزرگی رقم خورده است و ما باید با تمام توان این دستاوردها را بیان کنیم.

وی افزود: تمرکز پروژه‌های دهه فجر بر بهره‌برداری از پروژه‌های نیمه‌تمام است.

انتهای پیام/۸۳۰۰۴

منبع: فارس
شناسه خبر: 990858