tnf
26 دی 1401 - 20:43

برگزاری آیین های دهه فجر در چهارمحال و بختیاری با رویکرد جوانان

شهرکرد_معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: برنامه‌ریزی‌ کمیته‌های تخصصی ستاد دهه‌فجر در استان در راستای تقویت علاقه جوانان و نوجوانان به آرمان‌های انقلاب باشد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محسن حسین‌میرزایی بعدازظهر روز یکشنبه در نشست هماهنگی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: مهم‌ترین و اصلی‌ترین عامل در شکل‌گیری و پیروزی انقلاب اسلامی وجود رهبری حکیم چون امام خمینی (ره)، نصرت الهی و حضور بی مثال مردم ایران بود.

وی افزود: حضور مردم در صحنه‌ها و بزنگاه‌های مختلف افزایش اقتدار و صلابت جمهوری اسلامی ایران را به دنبال دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: در برگزاری جشن‌های انقلاب اسلامی حضور و مشارکت مردم بسیار مهم است لذا بهره‌مندی از حضور مردم در برنامه‌های مختلف دهه‌فجر مورد توجه همگان باشد.

حسین میرزایی عنوان کرد: برنامه‌ریزی‌های کمیته‌های تخصصی ستاد دهه‌فجر انقلاب اسلامی در چهارمحال و بختیاری باید در راستای تقویت علاقه جوانان و نوجوانان به آرمان‌های انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران باشد.

وی با اشاره به اهانت به مقدسات از سوی برخی افراد و نشریه فرانسوی و همچنین اغتشاشات اخیر در کشور، خاطرنشان کرد: در وقایع رخ داده در ماه‌های اخیر، دیدیم که برخی خواص و مدعیان انقلاب اسلامی هیچ موضع‌گیری صحیحی نداشتند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: آئین‌های گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی ایران علاوه بر آنکه باید با حضور مردم و مسؤولان همراه باشد، رویکرد وحدت‌آفرینی، همدلی و ولایت‌مداری نیز باید در آن‌ها مدنظر قرار گیرد.

حسین میرزایی با تاکید بر لزوم گنجاندن مفاهیمی چون آگاهی‌بخشی، بصیرت‌افزایی و جهاد تبیین در برنامه‌های دهه‌فجر انقلاب اسلامی در چهارمحال و بختیاری، بیان کرد: کمیته‌های ۲۵ گانه ستاد دهه‌فجر انقلاب اسلامی استان مستندات مربوط به برنامه‌های سال‌جاری را جمع‌آوری و به ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی ارائه کنند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 981300