tnf
08 بهمن 1401 - 17:26

۵۳ پروژه بخش کشاورزی در زنجان افتتاح می‌شود

زنجان-رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: ۵۳ پروژه بخش کشاورزی و یک طرح کلنگ‌زنی که در مجموع با اعتبار یک هزار ۳۱ میلیارد تومان همزمان با ایام الله دهه فجر در استان افتتاح خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، روح الله حسنی روز شنبه با اشاره به افتتاح پروژه‌ها در ایام مبارک دهه فجر، گفت: ۵۳ پروژه بخش کشاورزی و یک طرح کلنگ‌زنی در مجموع با اعتبار یک هزار ۳۱ میلیارد تومان همزمان با ایام‌الله دهه فجر دراستان افتتاح خواهد شد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با بیان اینکه این تعداد پروژه باعث اشتغالزایی بیش از ۷۰۰ نفر می‌شود تصریح کرد: در بخش صنایع کشاورزی ۱۰ مورد، تولیدات گیاهی ۹ مورد (گلخانه‌ای)، تولیدات دامی ۶ پروژه است که در مجموع ۲۵ پروژه سرمایه‌ای در سطح استان افتتاح خواهد شد.

حسنی به پروژه‌های عمرانی که در ایام دهه فجر افتتاح خواهد شد اشاره کرد و ابراز داشت: پروژه‌های عمرانی هم ۲۵ مورد که بیشترین این‌ها در آب و خاک است.

وی با بیان اینکه ۳ پروژه اعم از بند رسوب‌گیری، کنترل سیلاب و آبخوانداری در بخش منابع طبیعی افتتاح می‌شود، ادامه داد: همچنین طرح احداث کانال بتنی انتقال آب در شهرستان ماهنشان کلنگ‌زنی خواهد شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1003141